Serwis wykorzystuje pliki cookies » szczegóły
wersja dla niedowidzących Wersja dla niedowidzącychmapa strony Mapa strony
Kliknij, aby przejść na Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej Kliknij, aby przejść na Stronę Podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej
 

 EFQM

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

Strona internetowa instytucji: http://www.powiat.klodzko.pl/

Strona główna BIP: www.bip.gov.pl

 
 

Formularz kontaktowy

Redakcja Biuletynu

Adres redakcji Biuletynu:

ul. Stefana Okrzei 1
57-300 Kłodzko


 

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, lub chcecie się dowiedzieć w jaki sposób można uzyskać informacje, których tu nie zawarto, należy wypełnić formularz i wysłać go do nas, a my odpowiemy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Zostałem poinformowany/na o tym, że:
Dane osobowe przetwarzane są na podstawie wyrażonej zgody, jednocześnie przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Administratorem danych osobowych jest Starosta Kłodzki.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia. Dane nie będą udostępnianie innym odbiorcom.
Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Biura Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych.
Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa w zakresie uprawnień i obowiązków ustawowych organów starostwa, w tym również zgodnie z przepisami w zakresie dot. archiwizacji dokumentacji.
Więcej informacji dot. zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach w tym zakresie znajdziecie w naszej klauzuli informacyjnej dot. polityki prywatności dostępnej pod linkiem: Polityka prywatności